سه‌شنبه 28 دی 1400   14:46:13
1391/11/1 یکشنبه
            امام موسی کاظم (ع  ) میفرمایند:شیعه ما تنها کسى است که تقوا پیشه و مطیع خداوند باشد.                    
     
 
خبرگزاری فارس: استارت جدی روحانی با برگزاری اولین جلسه هیأت دولت

استارت جدی روحانی با برگزاری اولین جلسه هیأت دولت یازدهم

اولین جلسه هیأت دولت یازدهم با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و ۱۵ وزیر تاییدشده توسط مجلس، عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، اولین جلسه هیئت دولت یازدهم با حضور حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران و 15 وزیری که مجلس صلاحیت آنان را تایید کرد، عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

پیش از این دو جلسه قبلی دولت به دلیل این که هنوز وزرای پیشنهادی روحانی از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد نگرفته بودند، با حضور وزرای دولت دهم برگزار شد و در آخرین جلسه، رئیس‌جمهور ضمن خداحافظی با وزرای دولت دهم، از زحمات آنان قدردانی کرد.

وزرای پیشنهادی سه وزارتخانه علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشدند و جعفر توفیقی، علی اصغر فانی و سید رضا امیری صالحی به عنوان سرپرست این وزراتخانه‌ها در این جلسه شرکت می کنند.

مهم ترین مسائلی که در جلسات قبلی رییس جمهور با وزرای دولت دهم بحث و بررسی شد، مسائل اقتصادی و امور مرتبط با بودجه سال 92 بوده است.

به نظر می رسد در جلسه امروز نیز بحث های مرتبط با حوزه اقتصاد،تکمیل کادر اداری دولت، انتخاب معاونین رئیس جمهور و انتخاب استانداران جدید مهم ترین دستور کار هیئت وزیران باشد.

اصلاح برخی مصوبات دولت دهم که مورد انتقاد جدی دولتمردان یازدهم قرار گرفته یکی از نکات دیگری است که گمان می‌شود در جلسات ابتدایی کابینه یازدهم مورد بررسی قرار گیرد. 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

جدیدترین اخبار
>.
.
..
 
     
     
 
..
.
..
..
.
..
..
.
..