سه‌شنبه 16 آذر 1400   22:37:45
1391/11/1 یکشنبه
            امام موسی کاظم (ع  ) میفرمایند:شیعه ما تنها کسى است که تقوا پیشه و مطیع خداوند باشد.                    
     
 
اسنادي از اشغال ايران در جنگ جهاني دوم(جلد ششم)

اين اسناد گواهي بر حقانيت ملت ايران و صلح‌خواهي آنان در مقابل اشغالگري و ستيزه‌جويي برخي از دولت‌هاي غربي است. باشدكه اين مجموعه همچون ندايي از مظلوميت ملت ايران در گوش تاريخ باقي مانده و بر صحيفۀ روزگار به يادگار بماند.

عنوان كتاب:«اسنادي از اشغال ايران در جنگ جهاني دوم(جلد ششم)»
اين مركز به منظور تبيين حقوق از دست رفته ملت ايران در جريان جنگ جهاني دوم و معرفي گوشه‌اي از خسارات وارده بر كشورمان، تا به حال 5 جلد تحت عنوان«اسنادي از اشغال ايران در اين جنگ را چاپ و منتشر نموده است. به لحاظ استقبالي كه از سوي نهادهاي فرهنگي، سياسي و دانشگاهي و محققان صورت گرفت، انتشار مجلدات ديگري در دستور كار اين مركز قرار گرفت و هم‌اكنون جلد ششم آن چاپ و منتشر شده است كه بيانگر نكات جديدي از ابعاد اشغال مي‌باشد.
اين اسناد گواهي بر حقانيت ملت ايران و صلح‌خواهي آنان در مقابل اشغالگري و ستيزه‌جويي برخي از دولت‌هاي غربي است. جا دارد بار ديگر از نكته‌سنجي رئيس جمهور محترم، جناب آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد، در طرح مطالبات ملت ايران از دولت‌هاي اشغالگر ياد و ستايش شود كه خود انگيزه و محركي در فراهم آمدن اين مجموعه‌هاي وزين شد. باشدكه اين مجموعه همچون ندايي از مظلوميت ملت ايران در گوش تاريخ باقي مانده و بر صحيفۀ روزگار به يادگار بماند.

 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

جدیدترین اخبار
>.
.
..
 
     
     
 
..
.
..
..
.
..
..
.
..